استراتژیک واقع در قلب جنوب شرق آسیا, این کشور گرمسیری با فراوانی از منابع طبیعی که در آن هر متر مربع ارزش کشف قطعا است ممتاز. شمال شرقی یا یان، یکی از کشور جذاب ترین مقصد با بسیاری از عصر حجر و خانه عصر برنز و آثار باستانی، و چند معني معابد و پارک های ملی است. پاتایا آرامش محیط گرمسیری برای تعطیلات به یاد ماندنی مترادف با هر عنصر است. تایلند کشوری زیبا است ارائه چیزی برای همه: سواحل زیبا فرهنگ تاریخی و موزه هنرهای پر جنب و جوش خوب شب زندگی و یکی از غذاهای بهترین در جهان. بسیاری از سواحل دیدنی و خلیج در طرف غربی گسترش از شمال به جنوب قرار دارد. شلوغ بانکوک, پایتخت پادشاهی است وسیع مسحور وز شهر با بشریت. هتل گرفته است... لطفا آدرس ایمیل کار با عرض پوزش، به نظر می رسد به عنوان اینکه شما چند بار در حال حاضر ثبت نام شدید. این به این معنی شما می توانید از آن همه بدون به خطر انداختن راحتی مدرن بیش از حد بسیاری از.

در واقع ادراک برند محتمل به افزايش نفوذ در بازار انبوه و همچنین فضای لوکس است. با بازار اشباع شده تبدیل شدن به طور فزاینده ای به ویژه بخش لوکس هتل افتراق خود را داشته باشد. اشتراک گذاشتن علامت های تجاری که می تواند به ارائه چیزی منحصر به فرد فوتی و فوری به احتمال زیاد برای گرفتن بازار هستند و بنابراین توانایی نوآوری خواهد شد خود را کلید موفقیت. بنابراین، آس hoteliers مانند ماریوت Belmond گیم (NYSE:BEL-گزارش رایگان) و هایت در سیلندر تمام علامت های تجاری خود را در سفارش روز همگام شلیک. این شرکت ها حمل Zacks رتبه #3 (نگه دارید). لیست کامل امروز سهام Zacks #1 رتبه (خرید قوی) در اینجا می بینید. خواندن بیشتر علاوه بر این, در دوران اخیر توسعه نام تجاری نه تنها توسط روندهای اقتصادی، بلکه با سلیقه های millennials شکل بودن است. این ژنرال Y است که بخش عمده ای از شماره های گردشگری فعلی به منزله و سلیقه و انتظارات خود را از نسل های قبلی خود را به طور گسترده ای متفاوت است. با توجه به بازیکن در بخش مهمان نوازی، اکو آگاهی، سلامتی و تمایز برند تم های مهم برای این نسل است. مارک های بزرگ هتل نتیجه بیشتر هتل ها سبک زندگی، که عمدتا مارک های بوتیک که بهره مندی از زیرساخت های اصلی شرکت های راه اندازی هستند.

Http://finance.yahoo.com/news/zacks-industry-outlook-highlights-hyatt-143002742.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

PriceFinder.s.ou ابزار نهایی هتل رزرو، چک کردن صدها سایت برای کمک به شما در پیدا کردن پایین ترین قیمت هستیم. سیستم پرداخت ما توسط بانک تایلند در استفاده از مدرن ترین سیستم های امنیتی فن آوری امروزه با استفاده از وب سایت ها در جهان رمز اس اس ال 256 بیت امنیتی نسخه گواهی است. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. ما هرگز اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید و شما می توانید در هر زمان لغو عضویت. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. دشت های مرکزی و سواحل شرقی با پارک های ملی، استراحتگاه های ساحلی و جزایر نقطه چین هستند. سال نوی چینی اطراف پایان ژانویه یا اوایل فوریه، با توجه به ماه می گیرد. تایلند دارای سواحل زیبا فرهنگ غنی و زنده جذب و غیر معمول موزه هنرهای پر جنب و جوش thumping شب زندگی شهر پر جنب و جوش لوکس چشمه های معدنی و یکی از خوشمزه ترین و متنوع ترین غذاهای جهان. پس خود را رزرو کامل است، استفاده از فرم ورود را وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. بانکوک هتل های بانکوک راهنمای بانکوک نقشه کخ Samui เกาะสมุย سوم بزرگترین جزیره تایلند پس از پوکت و چانگ کخ و یکی از محبوب ترین مقصد برای مسافران است.

Post Navigation