همچنین هتل پاریس اینجا هتل معروف است که در بسیاری از پول برجسته شده است. اما مشاهده آن را در واقعیت تجربه مختلف واقع است! سپس کوه جدول معروف است که باید ببینید. لذت بردن از نمایش در وجود با برخی از شام دوست داشتنی. این یک تکه بزرگ از 50 + میلیون گردشگر که فلوریدا شده هر سال تشکیل می دهد. شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. سری لانکا مانند بهشت دوم است. آخرین اما نه کم، شما نمی مایل به از دست رفتن به بندر مونت کارلو. جریان آب از طریق لبه دره جریان زیبایی دیدنی و جذاب است. در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری دیگر، که قمار بزرگ برای رفتن به است.

Berrivin اضافه شده. فقط چند قدم دورتر از ایستگاه BTS تجهی بانکوک Sanampao قابلیت مجموع 89 مدرن، عملکرد اتاق, همه با رسانه های بین المللی قدرت، تلویزیون های صفحه تخت و با تعریف Wi-Fi مجهز. هر مفهوم برند تجهی هتل قابلیت مساحت لابی های اجتماعی با رایگان Wi-Fi گرفتن n برو غذای سبک ایستگاه های مرکز تناسب اندام و بیشتر. Sanampao بانکوک تجهی Westerns بهترین نمونه کارها در تایلند است که در حال حاضر شامل هتل ها در بانکوک و پوکت و Buriram در حال رشد بپیوندید. شرکت همچنین یک سری از بازارهای جدید در سال آینده از جمله پاتایا هوآ هین و Krabi و همچنین اضافه کردن هتل ها در بانکوک را وارد کنید. بهترین درباره غربی هتل &: غربی بهترین هتل & استراحتگاه مستقر در هوستون طور، نام تجاری بخش خصوصی برگزار شد هتل با شبکه جهانی 4,100 است * هتل در بیش از 100 * کشور و منطقه در سراسر جهان. بهترین غربی ارائه می دهد هفت هتل مارک با توجه به نیازهای توسعه دهندگان و مهمان در هر بازار: غربی بهترین بهترین غربی به همراه بهترین برتر غربی، اقامت اجرایی توسط بهترین غربی تجهی BW برتر مجموعه و GLoSM. حالا جشن سال 70 مهمان نوازی غربی بهترین hoteliers آن با حمایت های عملیاتی فروش و بازاریابی جهانی و قابلیت رزرو آنلاین و تلفن همراه را فراهم می کند. مسافران بیش از 26 میلیون مارک برنده جایزه برنامه وفاداری بهترین پاداش غربی یکی از برنامه های چند که در آن اعضای کسب امتیاز است که هرگز به پایان رسید و می تواند بازخرید هر غربی بهترین هتل در سراسر جهان هستند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883085.htm

تعداد کافی از استراحتگاه وجود دارد و canters تفریحی برای لذت بردن از تعطیلات خود را. برای دیگران، کابل ماشین کار در طول سال. سرقت مسلحانه و جرم است شایع حتی در مناطق امن است و روزانه تعداد گردشگران فرض. ترکیه در میان مقصد تعطیلات بالا از جهان و محل شناخته شده به عنوان که در آن دیدار با قاره ها است. این قسمت کامل برای مردم منتظر صرف تعطیلات خود را در مکان های عجیب و غریب است. بنابراین همه چیز را که شما می توانید دریافت و تجربه در این کشور است. چیزی که باید نه از دست رفته میعادگاه قشنگ ساحلی لو، کاباره مولن روژ سالن رقص است. اما مشاهده آن را در واقعیت تجربه مختلف واقع است!

Post Navigation