Booking.Dom.s.art گروه Priceline، رهبر جهان در خط سفر & خدمات مربوطه. Dimly روشن. هتل در ساحل در پوکت اسکان خواستار ترین، اما قیمت برای این لوکس قابل توجهی متفاوت است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. خوان آبگرم برای کمک به شما کشف قناعت کل در طول اقامت خود اختصاص یافته است. پوکت قطعا بسیاری ارائه شده است.  حال چنین ادامه... مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. مینی پارک Dido... بیشتر "آرام مهلت از ساحل Patong شلوغ" من آرامش و آرام محیط اطراف لذت می برد. این هتل که اوقات فراغت شما دنبال آن هستید.

برنامه ریزی سفر کامل شور است. مهمانان ما دست اول تجربه فوق العاده مردم و فرهنگ های جذابی از آسیا و سعودی در هیئت کشتی کوچک است که احساس می کند مانند قایق بادبانی خود را خصوصی. ~ رئیس جمهور جان Delaney سیاتل، WA (prweb همان) 28 نوامبر سال 2016 بوتیک کروز خط دریانوردی Windstar Cruises است به سعودی آسیای جنوب شرقی و شرق آسیا در زمستان/بهار 2017-18. قایق بادبانی زیبا، مجموعه همه ستاره افسانه مهمان 212 فقط جدید ماندوی با 12 تاریخ دریانوردی از 10 تا 18 روز در طول ترک اکتبر تا آوریل و از جمله ده ها تن از پورت ازدواج عازم، بسیاری از کردن مسیر گردشگری می نامد. این cruises کشتی کوچک غوطه ور مسافران به قلب فرهنگ محلی غرقه مهمان با راحتی منحصر به فرد و لذت آشپزی قایق بادبانی خصوصی طراحی شده است. کشتی آسیا Windstars و سعودی ماجراهای بزرگ از زندگی و تجربه های استثنایی فقط ممکن است در یک کشتی کوچک را ارائه می دهد. ستاره افسانه با افتخار به توپی باید شهرهای آسیایی که اسکله کشتی بزرگتر به طور معمول در حومه بادبان. بادبان قایق بادبانی باشگاه در مسیر کمتر سفر بازدید از جزایر دور دست و بنادر جذاب است که کشتی های بزرگ جست و خیز. ماندوی با دقت با منظره cruising و اکتشاف فعال در ذهن گردد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

It.as یک شب-زندگی، که شامل صدها رستوران و ادامه مطلب... ما اتاق مهمان متفکرانه منصوب و ساحلی ویلا استخر لهجه اصیل تایلندی طراحی ترکیب با اینترنت با سرعت بالا و صفحه تخت تلویزیون های. ترکیب یک مکان بزرگ و امکانات درجه یک با کارکنان دوستانه و روشنفکر و مهمان همکار، این هتل ها مطمئن به ادامه می... تا آنجا که آرامش بخش بر روی یکی از سواحل زیبای این جزیره مانند تعطیلات کامل به نظر می رسد ممکن است، بچه ها به سرعت خسته می کنید و کاری متفاوت و سرگرم کننده می خواهد. همه چیز شما می خواهید و چند چیز می دانند که شما مورد نیاز: این است آنچه شما دریافت می کنید زمانی که شما اقامت در پوکت 5 ستاره هتل ها. ویژگی های اضافی رتبه خوبی کسب و کار عبارتند از: 3.5 ستاره تارا Patong ساحل توچال & آبگرم، 4 ستاره لی رفت و آمد مکرر & آبگرم و Deevana Patong توچال & آبگرم. حمام بزرگ نیست. پوکت بسیار مشاهده شده و تجربه است. اگر شما یک نرخ پایین تر در دسترس عموم ظرف 24 ساعت پس از رزرو، ما خواهد شد که مطابقت علاوه 25 ٪ خاموش نرخ پایین تر تضمین شرایط و استثنائات را به شما بدهد.

Post Navigation