تایلند سواحل بالا و استراحتگاه سخت است تصور کنید مقصد خانواده دوستانه از تایلند است. این شهر آرام است پریدن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای. برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان Soc پارک ملی. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; 1-توقف-خدمات مقدمات سفر آسان. مسیرهای تجاری تاریخی اتصالات استعمار و منابع مشترک مواد تشکیل دهنده بسیاری از پیوندها قوی بین ظروف در بر داشت در سراسر آسیای جنوب شرقی باقی مانده است. ما تلاش برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد!

عکس: رویترز فعلی جهان شطرنج قهرمان Magnus Carlsen نروژ، واکنش نشان می دهد برای حرکت از سرگئی Karjakin از روسیه در اولین بازی از مسابقه خود را سریع شطرنج کراوات شکن، در سال 2016 بازی مسابقات قهرمانی شطرنج جهان در نیویورک. عکس: همانطور که او می پذیرد دعوت پارلمان به پدرش در کاخ شهر یافت بانکوک بانکوک، تایلند در تایلند رویترز جدید پادشاه ماها ویجیرالونگکورن Bodindradebayavarangkun احترام به تصویر اواخر پادشاه Bhumibol Addlyadej تایلند و ملکه Sirikit می پردازد. عکس: رویترز بریتانیای پرنس هری در نگاه اسب به عنوان او تورهای طبیعت مزرعه سرگرم کننده در سنت اندرو باربادوس. عکس: رویترز مدل ایجاد مد راز ویکتوریا نشان دادن داخل کاخ بزرگ را در پاریس نمایش می دهد. عکس: AP متحد مالزیایی، ملی سازمان (UMNO) نمایندگان حزب را در مراسم افتتاح مالزی حزب حاکم UMNO مجمع عمومی در مالزی دعا می کنم. UMNO است بزرگترین حزب سیاسی در مالزی و نقش غالب از زمان استقلال در سال 1957 در مالزی سیاست ایفا کرده است. عکس: AP معترضان در همبستگی با اعضای قبیله سو سنگ ایستاده در داکوتای شمالی بیش از احداث خط لوله نفت داکوتای دسترسی در فیلادلفیا را نشان می دهد. عکس: AP کیت بومن 15، کست یک سایه بیش از پیام گچ با مادرش در پیاده رو خارج از مرکز اسلامی Claremont در پدر بومن پومونا، کالیفرنیا، هری، نوشته شده در 2 دسامبر سال 2015 حمله تروریستی در درون مرزی مرکز منطقه ای در سان برناردینو، کالیفرنیا کشته شد

Http://nypost.com/2016/12/01/the-day-in-photos-dec-1-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. با وجود این، تایلند اقتصاد همچنان به رشد با توجه به صنعت گردشگری قوی خود. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین.

Post Navigation