Once.ompleted و فرم پرداخت با پاپ و یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. آب آبی روشن دریا در جزیره مراسم مای. جزایر کی تور سفر صفحه ▾ برای اطمینان از بهترین روز امکان پذیر است و برای انجام بهترین برای جلوگیری از جمعیت – تور کی کخ برنامه سفر تنظیم شده در سنگ است. 07:30 صبح در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به خان لا اسکله 09:00 هستم خروج به جزایر کی کخ توسط کرجی کخ کالی نيكل – اولین توقف رقص جزیره برای شنا و غواصی برخی از جناس Fi کخ نام جزیره ژاپنی – یکی دیگر از فرصت های بسیار خوبی برای ساحل بکر جزیره کوای کان – نهار در محل کلاس اول. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. اگر شما سفر به جزیره مرجانی و ویلا جزیره توسط کرجی، مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از این paradises جزیره گرمسیری برجسته کنید. در اینجا شما یک پیش نمایش از محبوب ترین تورهای موجود با توضیحات از آنچه همه درباره آنها داشته باشد. سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند.

آب بندی معامله است کروز شب در یک قایق چوبی سنتی در خلیج Halong. از 2,475، خوابگاه و غذا بیشتر از جمله. پرواز فوق العاده. سفر خودی (01865 268941; insiderjourneys.co.uk). یدلایمخیرات 2016 مارس 14 در 5:19 pm PDT 3. ویتنام en famille ویتنام immediatelyspring نه به ذهن برای تعطیلات خانواده اما در شرکت ماجراجویی خانواده 15 روز تعطیلات خانواده ویتنام ممکن است، قبیله پرماجرا می تواند شنا کردن fromtheir قایق در خلیج Halong جزیره نکردم، چرخه از طریق توده جواب برنج نازك و میگو استخر به ساحل Cua دای، قطار شبانه به دانانگ و سوار sampan (قایق پارو زنی) در دلتای مکونگ. مواد غذایی سبک و خوشمزه برنده بیش از حد است. کاغذ برنج بهار رول بال مرغ ترد و بسیار گرم ماکارونی تخم مرغ به طور کلی خدمت بدون نوع ادویه تاول تایلند orMalaysia شما ممکن است فکر می کنم. از 1453 (کودکان) و 1,614 (بزرگسالان)، از جمله محل اقامت برخی از وعده های غذایی و پرواز. خانواده شرکت ماجراجویی (۵۷۹۳ 231 4345; familyadventurecompany.co.uk). 14 ژانویه تا سال 2015 در 4:04 pm PST 4.

Http://www.telegraph.co.uk/travel/tours/ways-to-savour-south-east-asia-tours/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

جیمز باند جزیره با قایق های Longtail با قایق رانی یک تور اطراف خلیج سدیم چانگ در یک قایق های سنتی تایلندی دم دراز. این قیمتها شما را به بازدید از آبشار شیک پنهان در بازرگانی،... برای هر کسی که نیاز به تعطیلات به مقدار بیشتر می شود. ادامه مطلب... لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. ادامه مطلب... چانگ Na خلیج کامل روز کروز ویژگی های مجموعه فیلم که مرد با تفنگ های طلایی و فردا هرگز نمی میرد.

Post Navigation