در پای تپه زیارتگاه های تایلندی و چینی بسیار مورد احترام هستند. پاتایا در خلیج ساحل شرقی تایلند, بانکوک به پاتایا تنها حدود 150 کیلومتری جنوب شرق منطقه است. بزرگترین توهم و سلامت موزه هنر جهان. باز هر روز 09 a.m. - 09.00 p.m. تصاویر در این وب سایت هستند برای تصویر تنها واقعی. با بیش از 28 سال تجربه مرحله شهرت تیفانی را نشان می دهد غیر قابل انکار است و تبدیل به یک مقصد توریستی توصیه می شود از رشد موفق تایلند شهر رفت و آمد مکرر محبوب ترین شهر پاتایا. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. در بعد از ظهر، قایق انتقال به سرزمین اصلی خود هتل. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین.

تشکل های مرجانی رنگارنگ و شاد آب فعالیتهای ورزشی برجسته بزرگ تورهای پاتایا هستند. همانطور که خورشید مجموعه شهر گردشگران با آن اتفاق می افتد شب زندگی و سرگرمی های نامحدود می بلعد. این شهر همیشه پر از لذت است و در واقع درمان برای همه گردشگران. محبوب شناخته شده به عنوان "شهر فرشتگان"، بانکوک است مقصد رویایی برای دوستداران مواد غذایی و دوستداران خرید هستیم. شهر است به برخی از بزرگترین مراکز خرید در آسیا و معاصر ساختمان. بسته های تور بانکوک به شما می دهد فرصتی برای بازدید از معابد grandest است که زیبایی و شکوه و جلال خارجی به چیزی دادن. هنگامی که در تعطیلات تایلند هنوز در از دست شهر چشمه های معدنی و تند غذا در رستوران ها. : روز سفر 1 خوش آمدید به تایلند بانکوک و انتقال به پاتایا!!! هنگامی که شما را در فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi در بانکوک می رسند، شما را توسط نماینده ما آشنا و انتقال به هتل/خوابگاه خود را در پاتایا. در حالی که بقیه روز پس از بررسی در در اوقات فراغت خود را رایگان. شب اقامت در هتل/توچال در پاتایا.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelguru.com/vacations/International/SawdeeThailand.shtml

شما را به نگه داشتن و گرفتن عکس با ببر توله را انتخاب کنید. محدوده درمان از یک ساعت می تواند یک روز کامل و به تمرکز در یک منطقه یا به جامع تر با قیمت های رقابتی متناسب با. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. پاتایا ممکن است idyllic اما قطعا آن را با طیف گسترده ای از فعالیت های مسکن و سالن های شب زندگی باعث می شود. ارزان بهترین هتل در پاتایا خیلی بیشتر در من کاری ارائه و سپس شما ممکن است انتظار. هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی می شود. آن وسعت 5.6 sq.km و شش سواحل محبوب با قطعا "توریستی روز سفر" عطر و طعم موز قایق سواری، جت اسکی، بند قایقرانی, و مانند. برای لذت بردن شما وحشت زده اساتید چیز عجیب و غریب, موزه ریپلی داستان خالی از سکنه این همکاران و استقرار آنها زنده اند. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است.

Post Navigation