حالا برای لذت بردن از برخی از شگفت انگیز ساحل اقامتگاههای تفریحی و سرگرم کننده تابستان پاتایا و هون سلام همه را. اگر شما در حال برنامه ریزی برای پیاده روی تا ديدگاه به این اطمینان که شما بسیاری از لوسیون دافع پشه به خود blathered است. میدان سان مارکو در خصوصی از شهر و محل می شود اگر شما می خواهید به هم خوب است. دوستداران حزب می خواهم به احزاب با مضمون فیلم است که در اینجا اتفاق می افتد هر شب متناوب در طول فصل توریستی را امتحان کنید. راه کامل می شود به یک توپ از یک زمان در پارک های تفریحی و سپس به طرف ساحل بازنشسته برای یک تعطیلات آرامش بخش و زیبا. سفر به این کشور شما بیشتر مایل بگذارید. ترکیه در میان مقصد تعطیلات بالا از جهان و محل شناخته شده به عنوان که در آن دیدار با قاره ها است. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. مالدیو - تجربه بهشت اگر شما می خواهید به ماندن فشار شلوغی شهرها، سپس شما ممکن است تعطیلات هاوایی و یا آریزونا را انتخاب کنید.

آن نام آن از بخش جزیره که شبیه مرغ سر و گردن شدم. ما در واقع بر روی جزیره رفتن نیست، اما این ظاهرا بهترین مکان برای زیر آبی، بنابراین بسیاری از ما hopped کردن با لوله تنفس دنده. این هر چیزی شگفت انگیز نبود اما نوع خوب برای شنا در اطراف با ماهی برای مدتی. Tup جزیره و جزیره Mawr آخرین توقف ما بود در واقع دو جزیره با هم جفت گیری کردن کوه و کوه Mawr. آنها با هم که در جزر و مد کم sandbar چوب از آب اتصال آنها را خیلی نزدیک است. هنگامی که ما وارد جزر و مد در پایین گرفتن اما آب هنوز چند اینچ بالا sandbar بود. همانطور که ما را به قایق به راه رفتن بودند، آب دیگر بیش از sandbar جریان است و جزایر به طور کامل متصل می شوند. مصرف 4 تور جزایر ما رزرو تور جزایر 4 ما پس از ورود به Krabi و تور رفت روز پس از ورود. مهمانخانه های بسیاری قادر به تور کتاب برای شما، و فراموش نکنید که قیمت قابل مذاکره است. ما زیادی کردم و رسید پرداخت 400 بات (حدود 8.90 یا ایالات متحده $12.25) هر نفر، اما این صدا مانند بسیاری از مردم بیشتر پرداخت. شما جلوتر از زمان اگر شما ترجیح می دهید برای جلوگیری از haggling یا شما نه می توانست یک تاریخ خاص میخ رزرو آنلاین می توانید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.aliadventures.com/2014/03/krabi-4-islands-tour/

در میان جزایر فی دان و لی فی است بزرگترین و شناخته شده ترین. Speedboats گران تر به حال اجاره و شما هزینه بین BSD 100-200. مکان جاذبه در فلوریدا می کندی فضا وارد جزیره آملیا در شمال شرق فلوریدا دیتون ساحل, ساحل میامی، StuFios جهانی، کلید غرب، و غیره. یک توجه داشته باشید از احتیاط هر چند، بنابراین مطمئن شوید که شما رزرو خود را انجام در پیشبرد محل اقامت در Venice کمی در سمت گران است. کلاین Matterhorn بالاترین قله در اروپا به سرویس های ماشین کابل است. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است. این کشور پر از زمینهای پست و جنگل های همیشه سبز است. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. کلیسای سنت مارک پیازا سن مارک سان Giacomo ریالتو موزه corder موزه شیشه و گراند کانال برخی از مکان هایی است که هزاران توریست جذب هر روز است.

Post Navigation