لوآو یارو بهشت مسحور مهمان با تجربه هاوایی معتبر طراحی شده است. لوآو همچنین ترویج مشارکت در باستان هاوایی هنر و صنایع دستی و بازی های مهارتی. علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن. ایان Battuta بازار: ایان Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3 لوآو یارو بهشت-تلاش برای حفظ فرهنگ و شیوه زندگی است که به هاوایی منحصر به فرد، جزیره است. Sneed آل مکتوم مغز پشت نهر دبی یکی از جاذبه های دریایی با شکوه برای گردشگران سراسر جهان است. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. به کتاب به هتل-قیمت و راحت می تواند برای هتل Citymax انتخاب کردن. با کمی تحقیق شما حق نزدیکی همه این جاذبه های اقامت می تواند.

گم شدن در پیچ و خم بی نهایت را در پیچ و خم لیزر چالش یا دیدار با افراد مشهور در موزه Waxwork موزه توسو لوئیس. بچه ها نیز عشق موزه بطری پاتایا در Sukhumvit جاده که در آن آنها کشف مجموعه ای از کشتی ها و نامه های جالب را در بطری پر شده و بعد در سواحل در بر داشت. نیاز برای چیزی cuter است؟ توقف توسط موزه خرس عروسکی که به حیوانات 1000 فوت و در سفری غیر منتظره ترین تاریخ و فانتزی. 6. Koh Larn (جزیره مرجانی) اگر شما علاقه داشتن به برخی از جزیره رقص، Koh Larn برای سفر روز بزرگ برای تمام خانواده می سازد. دروغ گفتن فقط 7 کیلومتر سواحل، جزیره ورزشی 6 سواحل و بازدید کنندگان ارائه می دهد فضل زیبا سواحل شنی و آب روشن و باور نکردنی از نمایش منظره و غروب خیره کننده. منبع وجود دارد بسیاری از فعالیت های خانواده در جزیره از جمله طناب چتربازی، جت اسکی، پیاده روی، شنا، قایق موز، ماهیگیری، غواصی، و لذت بردن از است. دو راه برای رسیدن به این جزیره وجود دارد: توسط کشتی، سفر به جزیره مرجانی 45 دقیقه طول می کشد و یا کرجی 15 دقیقه طول می کشد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.cheekiemonkie.net/2015/10/Pattaya-activities-resorts-for-kids.html

با کمی تحقیق شما حق نزدیکی همه این جاذبه های اقامت می تواند. برجسته عمده ای از دبی موزه آثار باستانی از گورهای حفاری سازهای هستند. بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2-این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. لوآو یارو بهشت تجربه در حال حاضر، من می گویند که نه تنها آن است بهترین لوآو در اوآهو است، اما یکی از بهترین من است با حضور در هر نقطه در هاوایی آن به ویژه تحت تاثیر قرار من است که آنها قادر به انجام چه اوآهو لوآو به انجام دهید، که شده است شکست خورده اند میزبانی جمعیت عظیمی از صدها نفر از مردم و انجام می دهد در راه که به شما احساس نمی که تو گاو تنها در وسط دام بزرگ درایو. بسته بهشت یارو ارکیده لوآو بوفه شما را به کم لوکس بیشتر از بسته اولیه درمان می کند. Sneed آل مکتوم مغز پشت نهر دبی یکی از جاذبه های دریایی با شکوه برای گردشگران سراسر جهان است. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد.

Post Navigation