شما می توانید نگاهی یا شما حتی می توانید tortoises غول پیکر در زیستگاه طبیعی خود را در جزیره Curieuse را لمس کنید. تعطیلات بهترین راه برای تقویت روابط خود را با دوستان و خانواده است. این سفرها کم 20 BSD رفتن به BSD 50 یا بیشتر برای 'مشروب الکلی کروز"، که همراه با افزودن الکل نامحدود در طول روز شروع. سوئیس تا به توسعه شبکه حمل و نقل شگفت انگیز است و هر روستا کوه می تواند به برخی از نوع حمل و نقل عمومی کردم. نیویورک یکی از شلوغ ترین شهرهای در جهان است. به غیر از مقصد تعطیلات ذکر شده در بالا، وجود چند لکه تعطیلات داغ دیگر سراسر جهان. اهرام و ابوالهول بزرگ در غزه در نزدیکی قاهره معروف ترین، علاوه بر بزرگترین و تنها ساختار موجود از 7 عجایب هفتگانه جهان - هرم خوفو هستند. مقصد ذکر شده به راحتی زیباترین نقاط جهان هستند. رشته کوه های آلپ سوئیس و اجلاس مردم از سراسر جهان جذب.

پاسخ به تماس و با قایق تور خود را در جزیره Poda rendezvoused Weerawut رئیس گفت: اخبار پوکت. هنگامی که وارد تیم ما او را به ناخودآگاه بود. تیم ما اداره CPR و او را به اسکله در Ao نم مائو در سرزمین اصلی منتقل. از آنجا، او به بيمارستان Krabi گفت عجله شد. CPO Weerawut شناسایی شده گردشگری به عنوان شاخص سطح برگ Xiaochang 22 از گوانگدونگ چین. ما هنگامی که پس از حدود 10 دقیقه یکی از دوستان متوجه شدم که او هنوز در حال حرکت بود که خانم لای غواصی با دوستان در جزیره مرغ گفته شد، او گفت. دوستش با عجله به او و که او بیهوشی بود، و به سرعت هشدار رهبر گروه تور، او گفت. تیم تور پاسخ، و به سرعت او را از آب کشیده و عجولانه او را به جزیره Poda که نزدیک است و جایی که تیم پزشکی مستقر است. وی افزود: تیم ما تا او را از آنجا برداشت. خانم لای در بیمارستان Krabi اغماء باقی می ماند، CPO Weerawut گزارش شده است. پزشکان به اداره محرک قلب به علت فشار خون پایین بود و آنها او را در دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به تنفس خود قرار داده است.

Http://www.thephuketnews.com/chinese-tourist-comatose-after-near-drowning-on-krabi-snorkelling-tour-59329.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مونت کارلو محل غنی، اجازه می دهد تا برخی از معافیت های مالیاتی منحصر به فرد است. شما می خواهید تعطیلات بسیار خوشحال. برای دیدن دنیای زیر آب, شما نیاز به یک غواص حرفه ای بود. همچنین این جزیره شکل دمبل معمولی به وضوح قابل مشاهده از اینجا است. علاوه بر این، بدون وسایل نقلیه در جزایر وجود دارد; شما برای پیدا کردن راه خود را با راه رفتن روی دو پا خود را و یا دوچرخه سواری می کردم. یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند. خدمه فیلم ساحل بسیاری از فلک کشید برای مکانیکی داشتن توپوگرافی مایا خلیج با توجه به نیازهای خود را تغییر یافته و حتی تا به حال برای مقابله با اقدام قانونی. در مجموع مالدیو مقصد ماه عسل کامل است.

Post Navigation