Ga کوچکترین ایالت در هند است، اما بهترین است، آن اقامتگاههای تفریحی و مراکز خرید یا مناظر. تا حدی که رودیارد کیپلینگ دیگر با همان استاندارد مطرح کرده بود. به همین دلایل تایلند همیشه شما به دنبال زمان آرام خواهد شد. ایالت در هند عارف، کرالا، برای سالهای زیادی ترین میراث جهانی, 42 می شود دقیق است. که آن به تعطیلات زمستانی شهرهای قرون وسطی مانند Škofja Loki و پتوی زیبا بزرگ می آید. یکی دیگر از برجسته از این تعطیلات 4 بلندترین و J مارکی دبی هتل ماریوت عنوان اولین نگاهت خواهد شد. یکی دیگر از شهر شما باید مقصد تعطیلات، اشتباه گرفته شود. سفر به این کشور را معبد Guruvayur در Guruvayur دیگر جاذبه را دوست می دارم. البته بیشتر حیوانات شما می خواهم برای دیدن سینا است جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل وجود دارد.

و شاید این که Krabi همچنان به سقوط تخت حداقل در آینده نزدیک در تامین گردیده paradisiacal فرار نخبگان جهان میان زرق و برق romanticised افت beachside جنوب شرق آسیا قرار است. 9 دور: 5Phuket سفرنامه Krabi 6 آنهایی که وز وز ساحل شهر با امکانات و زیرساخت های مطابقت otherrocks حومه ساحلی پرنیان با استعداد boho laidback کامل برای مطابقت با. با این حال، با وجود کیفیت متضاد خود را هر دو را در مقصد تعطیلات frontiersa خود را به با trifled است. فعالیت های ساحل را کنار بگذارید و ورزشی آب: هر دو جزیره با فراوانی یکسان از فرصت ها برای ماجراهای در سواحل لبه. از غواصی time-honoured معمولی به پریدن بیشتر venturesomebungee; چه yourun زمان به محل، کفاره دادن به شما برای انجام در دیگر دریافت کنید. تفاوت برجسته تر با این حال، می آید از نیمه دیگر شخصیت های به شدت متمایز خود را. فکر می کنم در مورد آن مانند داشتن درجه دو: هر دو سهم عمده ای در فضای زندگی paradisiacal جزیره خود را، اما در حالی که دروغ Phukets قدرت در حال boomtown بدون وقفه از مناظر و صداها و عمل; Krabis زیبایی است که در آن تنوع طبیعی و خارج از منزل بزرگ است. چقدر به شما می کنید را تجربه theradiantly شلوغی کلان شهر باغی پوکت Krabi; به طور مشابه، یود را بزنند چشمگیر نسبت عرفانی و تنهایی در فوکت پیدا شود. و این تفاوت بسیار است که دو راه کاملا موازی به اسراف از ماجراهای و exploringopportunities فراتر از شن و ماسه سفید و سواحل براق هموار. همه در انتظار به توسط مسافر انجام می شود اگر تنها بسته به شخصیت آنها. آیا ماه کامل مواد غذایی partiesand trailingin پوکت, یا سنگ نوردی و آن کثافت دوچرخه سواری در کرابی، آن تقریبا غیر ممکن است می گویند که آنها را trumps itinerary-wise است; در هر صورت احتمال بیشتری نسبت به thingsto که شما اجرا خارج از زمان است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.tripzilla.com/krabi-vs-phuket/51925

در زمستان، همه دریاچه هستند منجمد، چشمه های معدنی مشهور تور تایلند و سلامت / امکانات نوتوانی. مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث به سادگی برای آن اسکله نفس گیر. پیاده روی بسیار محبوب است سواحل بسیاری است که می تواند بازدید همه در راه خود را منحصر به فرد هستند. جمعیت این جزیره فقط حدود 9000، که ارزش بازدید شده است. بنابراین پس از زمان زیادی با قمار، شما می تواند سایت دوم بیشتر در جهان سر. قابل توجه بازديد فرهنگی به مکان هایی مانند افسس تروی، Pergamon، خانه اینجا است که شما می توانید از خواهد بود. خوب، سپس سر رشته کوه حوالی که ارائه این ورزش تفریحی. برخی از مکان های محبوب برای رفتن به پادشاهان هستند عبور آکسفورد بهترین مقصد تعطیلات.

Post Navigation