جدای از این، شهر کوئینزتاون ولینگتون Rotorua و کریست. دیگر شهر شما باید دیدار Rotorua است. برای تمام junkies آدرنالین, خال فقط محل است. بهترین زمان برای بازدید از عمان از نوامبر تا مارس است. واقع در Riviera فرانسه, ساحل ارائه می دهد نمایش تماشایی از زیبای دریای مدیترانه، و همچنین ساحل لباس اختیاری است. به برخی از پاپ و شل دیزنی لند پاریس است. مسلما یکی از لوکس ترین استخر در لا 25 است. در طول زمستان دریا آرام و روشن ساختن آن را مناسب برای شنا و غواصی و غواصی است. و در حالی که شما می گذرد اطراف خرید، شما منظره عشق. کلیسای جامع نوتردام برج ایفل یکی از هفت شگفتی جهان, شراب موزه، موزه فرانسه انگور و شراب، قوس د Triomphe که بزرگداشت خاطره پیروزی از فرانسه، زیارتگاه، والاس چشمه کنار پیاده روی روزانه تعداد بسیاری جانبی و پل بر روی رودخانه سن هستند برخی از بسیاری از نقاط باید تعداد دفعات-.

هنگامی که شما آن را گذشته فقیر زنجیر حیوانات در حال تبلیغ برای عکس در مقابل دروازه آن نقطه فوق العاده مسالمت آمیز با فک و حذف دیدگاه های Phukets ساحل جنوبی و دریای آندامان. آدرس: Yot Sane 1, Karon, پوکت تماس: باز 0066 76 280 343: 8 صبح تا 7.30 شب، هر روز پذیرش: رایگان، کمک مالی در سایت این بودا 45 m بالا میگردد، که لبخند بر جنوب پوکت است یکی از جزایر جدیدترین و ترین جاذبه های محترم جعبه. ALAMY قدیمی شهر پوکت (3) هنوز بسیاری از بازدید کنندگان به این سرمایه های رنگارنگ را در قرن نوزدهم از سود تجارت قلع ساخته شده. خیس خوردن تمام طعم های تند خود با ناهار در کافه باغ مخفی و قدم زدن در خیابانهای Yaowarat, Thalang, Dubik, Ranong، Rasada و Krabi, که با برخی از بهترین معماری چین پرتغالی در منطقه پر برکت. دریافت Chalong رسومات خلیج روم (4) روح چیز با مراجعه به رسومات Chalong خلیج روم. تازه رو فرانسوی، Lucchini های دریایی و Thibault Spithakis استفاده از چند alambique مس 40 - ساله با شکوه برای ایجاد برنده جایزه طبیعی مشروب. تورهای گروهی و کارگاه های آموزشی کوکتل (توصیه می شود) مرتب می تواند در پیشبرد. آدرس: 14/2 صدای گاو 2 Soi Palai 2 Chalong, Muang, پوکت تماس: 0066 93 575 1119; chalongbayrum.com باز: 8.00 هستم 7.30 بعدازظهر دوشنبه تا شنبه پذیرش: رسومات تورهای بین 4 بعد از ظهر و 6 بعد از ظهر اجرا و هزینه 250 TBH (4.90) از جمله کوکتل آزاد. کوکتل می تواند در هر زمان مرتب و دو ساعت گذشته، هزینه TBH 1200 (25) و شامل چهار کوکتل رایگان اگر شما به دنبال shopfest بانکوک سبک این بازار رنگارنگ آخر هفته به همه خواسته های خرده فروشی خود را تحقق خود خلقت کوکتل کارگاه در خلیج Chalong رسومات Naka بازار (5) در دسترس هستند. شما احتمالا نیاز به گرفتن تاکسی برای رسیدن به آن را (در حومه شهر پوکت) اما آنچه شما را در نرخ صرف، شما بیش از این دو بار در لباس cut-price دمپایی لا انگشتی معامله تبادل نظر و سوغاتی نجات.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/thailand/phuket/articles/phuket-attractions/

و سپس، چرا توقف در یک مکان معروف برای غواصی تفریحی آن قسمت کامل فقط به نظاره نشست و استراحت است. مطمئنا، برخی از ما که خود لحظات آرامش در کوه وجود دارد اما سپس کوه پیمایی/رانندگی وجود دارد مقدار کار سخت نیاز به و تنبلی ذاتی ما را به راحتی بر این، ما به پیدا کردن به سادگی به ساحل جای اصرار طول می کشد. علاوه بر این، این شهر در فرهنگ و تاریخ چشم­انداز باارزش موزه لوور و بسیاری از کلیساهای بزرگ معروف است. کار شما را آسان تر است، در اینجا این است که لیست بالا 10 تعطیلات لکه های که قابل توجه برای خود زیبایی منحصر به فرد و یا فراوانی از جاذبه های این مکان ساخت مقصد محبوب ترین از سراسر جهان هستند. این منطقه فعالیت های منظم ساحلی در پیشنهاد همراه با آن تفرجگاه زیبا. واقع در خصوصی شهر داروین استرالیا، یارو Crocosaurus استخر است که خانه های امکان پذیر است! عادات ماسايي مارا امبوسلی سمبورو دریاچه نائورو ساوو Laikipia پرو و کوه Bodily می تواند استخوان اصلی مشاجره بین شرکای سفر، که چرا بهتر است بسیار روشنی در مورد سطح خود تحمل صف مقابل است. قبل از اینکه شما فکر می کنم از هر چیزی برای انجام وجود دارد، والت دیزنی توچال جهانی در اورلاندو است باید بروید.

Post Navigation