12 زرق و برق دار و تعطیلات محبوب ترین نقاط در جهان در این جهان مدرن از طریق مسنجر اتصال به اینترنت، بدون نیاز به اتلاف وقت خود را در جستجو برای لکه تعطیلات خوب. کسانی که علاقه مند به غذا های خوشمزه را به سادگی ناامید خواهد بود زیرا آنها قادر خواهند بود برای لذت بردن از معتبر مواد غذایی چینی در اینجا. برخی از مناطق بزرگ برای رفتن به اردوگاه های خلیج خلیج زیر بشکهای هولت خلیج بلومبرگ و کلیفتون است. در بخش جنوبی باید بازدید ییل پارک ملی است. این فعالیت که شامل تا صخره نوردی و پریدن به دریا از ارتفاع 18 متر است. شما می توانید انتخاب برای سوار قایق بامبو را از طریق دریاچه و یا شما ممکن است انتخاب کردن برای ارتفاعات کوه پیمایی. با بزرگترین ناوگان دریایی جهان را سبوس دیوهی راه های هوایی شما از فرودگاه بین المللی در مردان به مقصد تعطیلات خود را بکشد. و اگر شما در تعطیلات بروید و تجربه هم خوب یا اگر شما هر گونه پیشنهادات دیگر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در اینجا در بخش نظرات شما میتوانید.

جزیره سرویس های کشتی و پناه از اقامتگاههای تفریحی توریستی پر ازدحام را ارائه می دهد. عکس: برایان Snelson@flickr (CC توسط 2.0) Nosey Parkers فیل اردوگاه Palling اطراف با فیل ها در اردوگاه فیل پارکر Nosey سرگرم کننده برای تمام سنین در Krabi است. گروه و خوشی را در بیابان با این حیوانات زیبا. تخفیف برای گروه های بزرگ وجود دارد. عکس: libargutxi@flickr سی سی BY-SA 2.0) افسانه های ماهیگیران Pranang غار محلی می گویند خانه اسطوره ای دریای شاهزاده خانم است در غار Pranang. یک لحظه به لذت بردن از محیط خانواده سلطنتی افسانه ای به نفع را به عنوان شما را از سرزمین اصلی Railay ساحل به سمت غار قدم زدن. برنامه ریزی شما Krabi شده زمانی که برای رفتن? آب و هوا در کرابی بهتر از اواخر ژانویه تا ماه مه است: شما پیدا روز گرم و روشن آسمان. اگر شما بین ماه مه و نوامبر شانس بالا است که برنامه های شما ممکن است دریافت دارد موسمی خارج خواهد بود. گرایش آب و هوا به داغترین در ماه آوریل و بارانی برای بقیه تابستان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.getyourguide.co.uk/krabi-l2174/

12 زرق و برق دار و تعطیلات محبوب ترین نقاط در جهان در این جهان مدرن از طریق مسنجر اتصال به اینترنت، بدون نیاز به اتلاف وقت خود را در جستجو برای لکه تعطیلات خوب. این محل در باشد اگر شما به دنبال زمان آرام است. اینجا, ما فقط تعداد کمی از محبوب ترین نقاط تعطیلات در جهان شرح داده است. وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. برای دیدن دنیای زیر آب, شما نیاز به یک غواص حرفه ای بود. وجود دارد چندین مکان از جاذبه اینجا، مانند 'بالا سنگ' شش سطح سکوی دید، 800 فوت بالاتر از خیابان در میدان راکفلر، از جایی که شما مشاهده دیدنی این شهر می، کامل اندازه اسکلت دایناسور واقعی نمایش داده شده در نیویورک جدید – موزه تاریخ طبیعی شهر آتش موزه، ساختمان امپایر استیت، و ان بی سی استودیو پشت صحنه بروید و مجموعه را مشاهده کنید که در آن عمل صورت می گیرد. آب اینجا که همچنین مناسب برای قایقرانی باعث روشن و آرام، است. دریاهای گرم مالدیو بزرگ محل باشد توسط و لذت بردن از دید بسیاری از ماهی در آب با توجه به این واقعیت است که آب که اجازه می دهد تا فاصله دید بسیار محسوس است. در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری دیگر، که قمار بزرگ برای رفتن به است. سپس خط ساحلی آن صدها مایل از سواحل شنی برای تعطیلات تابستان کامل که ارائه می دهد.

Post Navigation