این سفرها سرگرم کننده و آرامش بخش، و ارائه شده توسط چندین اپراتور تور در فی دان. والت شبه معبد بودا زمرد کشور شناخته شده برای آن مهمان نوازی گرم دریایی زندگی شب تب، خرید، معابد بودایی به چراغ سرخ ولسوالی، ماساژ pallors و فعالیت های ورزشی پرماجرا می دانستند. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد. بچه های خود را توسط ایده جهانی دیزنی بازدید در هیجان زده. در بخش جنوبی باید بازدید ییل پارک ملی است. فرض کنید که بعد تعطیلات خود را در حال رفتن به یکی که شما را برای بقیه عمر خود را به یاد داشته باشید من را در اینجا، وارد. اسپانیا در دومین مقصد توریستی در جهان است. پرسنل پارک وضع زندگی نظامی در قلعه است ارزش. نگران نباشید زیرا این نقاط چیزی برای هر کس. اگر شما 'حیوانات-عاشق' و می خواهید به صرف وقت خود رعایت شگفتی طبیعت، سپس کنیا یکی از بهترین نقاط تعطیلات در جهان برای شما می تواند.

خواب در گورملی اتاق 2.000 دلار. تماس با ما: www.thebeaumont.com هاوانا ساحل تعطیلات کوتاه در زمان اما طولانی به کوبا قبل از آن تغییر? InsightCuba پیشگام و رهبر مردم به مردم سفر به کوبا، آغاز چهار روزه Varadero + هاوانا تعطیلات بسته است که ویژگی های جزایر ساحل محبوب ترین مقصد و تاریخی پایتخت خود را بیش از آخر هفته طولانی آسان به کتاب. اجرای bimonthly پروازهای خروجی از طریق آوریل سال 2018. با آغاز تحولات سیاست های ایالات متحده به سرعت در حال تغییر و کوبا اشتیاق زیادی برای نوسازی بازدید کوبا در حال حاضر مهم تر از همیشه است. درب بار دیگر نزدیک به راحتی می تواند. بنابراین مسافران ماجراهای خود را انتخاب کنید که آن ویژگی های تعدادی از گشت و گذار اختیاری با سفر روز به هاوانا شامل برنامه سفر ديگر متفاوت است. از Varaderos خوان Gualberto گومز فرودگاه شرکت کنندگان به توچال ساحل Melia Varadero قبل از تنظیم در دو روز بعد به Cardenas، شهر کوچک درست در جنوب Varadero، برای مراجعه به بازار کشاورزان موزه نیشکر و ذخیره زیست محیطی پر از پیاده روی مسیرهای پیاده روی و رنگارنگ گیاهان و جانوران بررسی خواهد شد. آنها pictographs کلمبیایی و 2000 ساله توطئه دفن داخل غار محلی را نیز دید. در روز سه مهمان درایو به ساحل و کشف کرد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.washingtontimes.com/news/2016/dec/15/travel-stocking-stuffers/?utm_source=RSS_Feed&utm_medium=RSS

این کشور ساخته از دو توده زمین جزیره شمالی و جزیره جنوبی. در بخش جنوبی باید بازدید ییل پارک ملی است. علاوه بر همه این فعالیت های عمل بسته بندی شده، فلوریدا گیاهان و جانوران گرمسیری است خوب شما را در هر نقطه در جهان دریافت کنید. شما حتی می توانید شیرجه رانش با هدایت مربی با تجربه شیرجه لذت ببرید. وجود دارد چندین مکان از جاذبه اینجا، مانند 'بالا سنگ' شش سطح سکوی دید، 800 فوت بالاتر از خیابان در میدان راکفلر، از جایی که شما مشاهده دیدنی این شهر می، کامل اندازه اسکلت دایناسور واقعی نمایش داده شده در نیویورک جدید – موزه تاریخ طبیعی شهر آتش موزه، ساختمان امپایر استیت، و ان بی سی استودیو پشت صحنه بروید و مجموعه را مشاهده کنید که در آن عمل صورت می گیرد. که نه می خواهم به دیدار رومانتیک ترین شهر دنیا 'پاریس'? وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. پریدن صخره شیرین کاری دیگری شما ممکن است بخواهید به at―provided نوسان در کروز مشروب الکلی که در این صورت شما، ماندن در قایق است.

Post Navigation