هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. ادامه مطلب... Ringed کامل سواحل شن سفید و دریای آندامان پر زرق و برق، آنها هر دو مکان روستایی با فرصت های خوبی برای غواصی میان صخره های مرجانی زیبا، بند قایقرانی، موز قایق سواری و فقط لذت بردن از خورشید در ساحل دوست داشتنی، زیر درختان نخل nodding هستند. غواصی بزرگ خارج از جزیره پشه. 2. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. این سفر نیمه پرداخت شامل بازديد به بازار تره بار شلوغ شهر قدیمی جذاب چین پرتغالی خیابان تاریخی خانه Pracha چانه تایلندی موزه هون و فوکت، اولین هتل ساخته شده در سال 1929 در میان برجسته دیگر. فقط این پرونده را باز، شما اطلاعات بیشتری بدست آورید. مصرف سوار صبا تو به جنگل است پاپ صدا بزرگ. Yongkasem یا خلیج نيكل – هر دو زیبا coves با صخره های مرجانی هستند. هنگ توسط قایقرانی نور ستاره است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک...

احساس می کنم مثل آن زمان کریسمس من است و من فقط نیاز به بازگشت به خانه. من نیز فرصتی برای دیدار با سایر ورزشکاران است. در این حال، آقای Ravi Chandra مدیریت مدیر لاگونا پوکت, ابراز خود رضایت بیش از مسابقات سه گانه پوکت لاگونا کسب محبوبیت افزایش هر سال است. امسال ما ورزشکاران حدود 1100 از بیش از 40 کشور شرکت در فرد و تیم دسته تقویت دید و همچنین 6 K پاپ اجرا در نژاد ما این یکشنبه. این بیش از پیش پیش بینی تعداد 1000 ورزشکاران است. آقای راوی Chandran گفت: من پیدا کردن الهام بخش که ما تعداد بیشتری از تایلندی ورزشکاران شرکت کننده در مسابقه ما هر سال محبوبیت رو به رشد خود برجسته دیده می شود. ما پتانسیل بالا در بخش گردشگری ورزشی Thailands سال شناخته اند. از تعطیلات ساحل سنتی نسل جدید سفر سازندگان مشتاق برای رفتن در تعطیلات مربوط به ورزش که در آن آنها می توانند شرکت در ماراتن و دوچرخه و duathlon و مسابقات سه گانه حوادث در نقاط مختلف گردشگری سراسر کشور هستند. Asias طولانی ترین ایستاده نژاد مسابقات سه گانه که سازمان یافته در چنین زیبا تنظیم, پوکت لاگونا مجتمع توچال مطمئنا یکی از مطلوب ترین ورزش مقصد گردشگری، او اضافه شده است. Bodyslam تن، از من ماراتن اول به رقابت triathlon من تحت تاثیر در رفت و آمد مکرر زیبا این و آن رویداد حرفه ای سازماندهی استاندارد گفت:.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.nationmultimedia.com/news/sports/30300392

مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. سفر شامل تور Chalong والت قابل توجه – به راحتی محبوب ترین معبد در پوکت. این تور پوکت بهترین تا تعطیلات خود را با طیف زیادی از ماجراجویی ادویه قطعا خواهد شد. در آمده و پیدا کردن. همچنین به 4000 صندلی رستوران بوفه لوکس و مغازه های فروش سنگهای و زنجیر طلا و ابریشم و چرم و سوغاتی های دیگر انتخاب.  انتخاب از شما رفت و آمد مکرر با اتوبوس مینی مطبوع – آزاد انتقال از هر نقطه در جزیره خان لا و Krabi منطقه! در مورد پوکت تور مستقیم تر مورد بررسی سپتامبر 25، 2016 از طریق موبایل در طول چهار روز من در پوکت ما استفاده سه آژانسهای مسافرتی مختلف برای کتاب ما گشت و گذار. اما در حال حاضر، برق... تور سفر تور برای هر افرادی است که نیاز به کشف این محل مراتب نهان ساخته شده است.

Post Navigation